Снимката е илюстративна
Пернишки полицаи разследват убийството на 57-годишна жена.
Сигнал за тежкото престъпление е получен вчера, около 10, 23 ч., на тел. 112. Полицейски екипи и представители на спешна помощ пристигнали на мястото на инцидента, съобщават от пресцентъра на МВР-Перник за Нова Вест.
Тялото на починалата било закарано в Съдебна медицина – Перник за аутопсия. Извършен е оглед на местопроизшествието. Действията се извършват под ръководството на Окръжна прокуратура – Перник. Служители от полицията изясняват обстоятелствата около убийството на 57-годишна перничанка.
В резултат на действията по разследването има заподозрян извършител на деянието.
Започнато е досъдебно производство и работата по случая продължава.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment