Снимката е илюстративна
Тази сутрин е бил получен сигнал за пожар, възникнал в цех за производство на пластмасови тръби в района на бул. Цариградско шосе.
Няма пострадали, пишат от пресцентъра на МВР.
Към мястото на инцидента са насочени четири специализирани автомобила на столичната пожарна, екипите вече са предприели гасителни действия. На този етап няма данни за опасност на съседни сгради. По първоначални данни огънят е тръгнал от машина за шприц.
След приключване на гасенето, ще се извърши оглед, с цел установяване на причините за възникналия пожар.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment