Снимка: 24часа
Пътят Кърджали – Ардино беше затворен за движение на автомобили заради катастрофа.
На заледен стръмен участък са се сблъскали два автомобила. Веднага след тях се е движил снегорин, който спрял, за да не помете ударените коли.
Оказало се, че снегопочистващата машина не може да потегли отново заради заледяване на стръмния участък.
Това стана причина полицаи да затворят движението по пътя временно докато от Кърджали бъде изпратена техника, която да опесъчи проблемния участък.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Секунди са били достатъчни, за да се превърне един от ключовите пътища в Родопите в…
Само за секунди един от ключовите пътища в Родопите се превърна в разкъсан терен. Голямо…
Част от скалния феномен Столо в Понор планина се е срутила, съобщават от туристическо дружество…
Изследване на Сдружението за модерна търговия показва, че възнагражденията в сектора „Търговия“ у нас изпреварват…
НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на страната за 2 май.…
Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…
Leave a Comment