13-годишно момче от хисарското село Старосел нанесе побой и опита да изнасили 55-годишната учителка Танка Р.
Инцидентът станал в понеделник следобед в гората над селото.
Там жената пасяла овцете си. Към нея се приближил 13-годишният Красимир Т. Казал на бившата си преподавателка, че по-нагоре имало труп на животно и вероятно е нейното, предадоха от МВР.
Двамата тръгнали към гората. Тийнейджърът се нахвърлил върху 55-годишната жена и започнал да я удря. За да удовлетвори половия си нагон се опитал да я изнасили. Жената се съпротивявала. Красимир и нанесъл побой и заплашил учителката си да не казва на никой. Все пак жената подала жалба в полицията в Хисаря.
Оказало се, че 13-годишният Красимир е известен с криминални прояви. В момента учел в гимназията в Хисаря.
„Извършителят е с множество наказания от Комисията за противообществените прояви на малолетни и непълнолетни. Сега предстои да му бъде наложено ново – вероятно настаняване в интернат. Тъй като няма 18 г., не може да бъде съден“, коментираха от районната прокуратура в Пловдив. която се занимава със случая. Родителите на Красимир имали още две деца, но той бил най-проблемен.
Прокуратурата във Велико Търново разследва случай на самоубийство, при който мъж на около 40 години…
Търси се нов стопанин за кучето Мая, което стана жертва на насилие в Бургас. За…
На 20 януари 2026 г. беше открит граничният пункт „Рудозем – Ксанти“, който свързва българския…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата бяха…
Leave a Comment