България

61-годишен преби до смърт по-младата си приятелка в Хасково

Мъж на 61-годишна възраст от Хасково е задържан за причиняване на смърт по непредпазливост, съобщи ОД на МВР.

Вчера в 10,30 часа на спешния телефон в РУ Хасково е бил получен сигнал от задържания. Според него жената, с която е живеел на семейни начала, е починала, съобщава 24 часа.

В дома на ул „Щерю Вапцаров“ е била изпратена оперативна група. Полицаите са установили, че по тялото на мъртвата 38-годишна жена има синини. Назначената аутопсия е потвърдила насилствената смърт.

Според събраните данни вследствие от нанесен побой е последвало счупване на черепа на жертвата.

От проведените процесуални действия е станало ясно, че двамата са се скарали и са си разменили удари след пиянски запой. Криминалистите са образували досъдебно производство за убийство по непредпазливост вследствие на умишлено причинена телесна повреда.

Извършителят е бил познат на органите на реда.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Демерджиев: Ще използвам всички средства на държавата срещу насилието над деца

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев заяви във Facebook, че говори не само като министър,…

преди 27 минути
  • България

Бойко Борисов назначи Димитър Вучев за координатор на ГЕРБ-София

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви, че дългогодишният общински съветник Димитър Вучев поема управлението на…

преди 42 минути
  • България

МЗХ започва самолетно заснемане за обновяване на данните в СИЗП

Министерството на земеделието и храните започва предвиденото за 2026 г. самолетно заснемане, с което ще…

преди 56 минути
  • България

Петима тийнейджъри остават в ареста за случая на Младежкия хълм в Пловдив

Адвокатите на двете момичета, обвинени по случая със смъртта на 37-годишния Георги Кузев на Младежкия…

преди един час
  • България

Башар Асад е осъден задочно на смърт от сирийски съд

Бившият сирийски президент Башар Асад е осъден задочно на смърт от сирийски съд за престъпления…

преди един час
  • България

Българка почина след инцидент в морето край Кавала

65-годишна българска гражданка е починала след инцидент в морето на плажа Амолофи в община Пагайо,…

преди 2 часа