Той се извини за сензацията, която предизвикаха думите му.
Японският астронавт Норишиге Канай се извини за сензационната информация, че е пораснал с 9 см по време на мисията си в Международната космическа станция (МКС).
41-годишният Канай, който е в околоземна орбита от три седмици, написа в Тwitter, че всъщност е пораснал с 2 см, а недоразумението се дължало на грешка в измерването, съобщи НОВА.
От Японската космическа агенция припомниха, че заради липса на гравитация в Космоса е нормално ръстът на човек да се увеличи с 1-2 см.
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Народното събрание прие нов правилник за своята дейност след остри дебати, които изостриха напрежението между…
Окръжна прокуратура – Кърджали излезе с официална позиция по повод медийни запитвания за процесуалните действия…
Leave a Comment