България

Момче от Смолян се преобърна няколко пъти с колата си

Лек автомобил „Пежо 206“ със смолянска регистрация, управляван от 18-годишния А.С.Д. от гр.Смолян губи управление над автомобила и се преобръща няколко пъти на пътното платно.

Като по чудо водачът е останал невредим. 18-годишният младеж е навършил пълнолетие в края на м.декември 2017г., а на 05.01.2018г. е получил свидетелството си за управление на МПС. Причина за възникналото произшествие е управление на автомобила с превишена скорост.

Водачът е проверен с техническо средство и е установено, че не е употребил алкохол. Местопроизшествието е посетено от екип на „Пътна полиция“ и е взето отношение по Закона за движение по пътищата. Произшествието е посетено и от по два екипа на РСПБЗН – Смолян, от където са оказали съдействие по обезопасяване на пътното платно и отстраняване на катастрофиралия автомобил.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Мегасвлачище край „Райковски ливади“ прекъсна пътя между Смолян и Пампорово

Секунди са били достатъчни, за да се превърне един от ключовите пътища в Родопите в…

преди 11 часа
  • България

Мегасвлачище край Райковски ливади прекъсна пътя между Смолян и Пампорово

Само за секунди един от ключовите пътища в Родопите се превърна в разкъсан терен. Голямо…

преди 11 часа
  • България

Срутване при скалния феномен Столо в Понор планина

Част от скалния феномен Столо в Понор планина се е срутила, съобщават от туристическо дружество…

преди 14 часа
  • България

Заплатите в търговията изпреварват много сектори, но недостигът на кадри остава проблем

Изследване на Сдружението за модерна търговия показва, че възнагражденията в сектора „Търговия“ у нас изпреварват…

преди 15 часа
  • България

НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на 2 май

НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на страната за 2 май.…

преди 16 часа
  • България

„Прогресивна България“: Румен Радев ще оглави следващия кабинет

Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…

преди 17 часа