България

Верижна катастрофа в пловдивски подлез, блъсната е патрулка (Снимки/Видео)

Кадър: Нова тв

Верижна катастрофа в центъра на Пловдив затрудни движението. Няма пострадали. Пет автомобила се удариха по обяд в подлеза под централната поща в града.

Първоначално се ударили две коли и блокирали една от лентите за движение. Докато служителите на пътна полиция изяснявали ситуацията, до тях се сблъскали още две коли. Едната от тях се е завъртяла и забила в полицейския автомобил.

Кадър: Нова тв

Висока скорост, неспазване на дистанция и разсеяност на водачите са причините, довели до верижния сблъсък, съобщиха от МВР.

Кадър: Нова тв

Единият от водачите се е загледал в предната катастрофа и така навлязъл в насрещното движение, което довело и до втория удар.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

БАБХ и ДАНС иззеха 115 кг и 527 литра опасни пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…

преди 13 часа
  • България

БАБХ и ДАНС иззеха опасни и забранени пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…

преди 13 часа
  • България

Съдът остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на Георги Кузев в Пловдив

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 13 часа
  • България

Пловдивският съд остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на 37-годишен мъж

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 13 часа
  • България

Ниското ниво на Дунав разкри телата на двама германски войници и мотоциклет от Втората световна война

Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…

преди 13 часа
  • България

Петима младежи остават в ареста за убийството на мъж в Пловдив

Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…

преди 14 часа