59-годишен мъж загина при пожар в Северната промишлена зона в Бургас.
На 9-ти януари около 23.30 ч. във Второ Районно управление – Бургас е получено съобщение за пожар, възникнал в близост до ж.п. линиите зад сградата на таксиметрова компания „Индикар“ в Северна промишлена зона.
Огънят е потушен, като е констатирано, че пожара възникнал в постройка, изградена от подръчни средства / парчета ламарина и дървени греди/, обитавана от 59 годишния Г.Н. от Сливен, съобщават от бургаската полиция.
При извършения оглед на местопроизшествието е открито тялото на Г.Н. със следи от изгаряния по кожата, на места покрита с пепел и обгорели парчета дървени греди и ламарина. По данни на сина на Г.Н. непосредствено преди инцидента баща му вечерял с него и жена му в съседната барака, след което отишъл да си ляга. Бил в нетрезво състояние, като най-вероятно пожара възникнал от цигара, тъй като в обитавана от Г.Н. постройка нямало печка.
Тялото на 59 годишния мъж от Сливен е откарано за аутопсия в отделение «Съдебна медицина» при УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление – Бургас.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment