Снимки: Фейсбук/Иван Ангов
Разгневен софиянец публикува снимки в социалната мрежа и изрази своето недоволство относно това, че няма място за пешеходците.
Паркиралите автомобили навсякъде по улиците, включително и по тротоарите, са често срещано явление в повечето градове, което е видимо изнервящо за всички решили да тръгнат пеш. Това да се движиш без автомобил на моменти става почти невъзможно.
„Е това е нещо, което ме подразни днес много въпреки високия ми праг на толерантност и разбиране. От два тротоара и то големи, хората са принудени да ходят или на пътното платно или по релсите?! Един път поради неправилно спрели автомобили, втори поради неправилно засадени и най-вече лошо подържани зелени площи!„, пише столичанинът в социалната мрежа като публикува и снимки.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment