Българка и германец бяха открити мъртви навръх Нова година в къща на гръцкия остров Кефалония, съобщи „Фокус“, позовавайки се на гръцкото издание Ekathimerini. 30-годишният мъж и 23-годишната жена от български произход били наели къща на 26 декември.
Собственикът на имота открил телата на туристите вечерта на Нова година. Първоначалните данни насочват към версията за двойно самоубийство. Полицията съобщи, че разследването продължава, като телата са откарани в град Патра за аутопсия. Самоличността им не се разкрива към момента.
Множество чуждестранни сайтове определят смъртта на двойката като „мистериозна“. Според местни медии мъжът и жената са открити с прободни рани, но няма данни за присъствието на трето лице в къщата.
Ниското ниво на Дунав край Силистра разкри ръчна граната, открита от рибари близо до брега.…
Украинският посланик Олеся Илашчук увери българската страна, че Украйна не е насочвала умишлено безпилотни летателни…
Шофьорите, които ще пътуват по автомагистрала „Хемус“ през следващите дни, трябва да имат предвид временни…
Софийският зоопарк съобщи с тъга за загубата на един от най-обичаните си обитатели — лъвът…
Серия от пожари, предизвикани основно от човешка небрежност при боравене с открит огън, са засегнали…
В късните вечерни часове на 3 август, около 21:40 ч., на кръстовището между булевард „Брюксел“…
Leave a Comment