Снимки: Twitter
Фермер отглежда мини-кравички и ги предлага за домашни любимци.
Американски фермер от щата Айова се е специализирал в развъждането на мини-кравичките, които са с размер на кучета, пише в. „Метро“.
46-годишният Джъстин Пилард за пръв път видял подобни мини животинчета на един фермерски търг и се влюбил в тях. През 1995 година той станал собственик на ферма и тогава си купил пет мини крави.
Започнал да ги селектира така, че да стават все по-малки. Понастоящем неговите животинки не надвишават 90 сантиметра, а повечето от тях му стигат до коляното.
Въпреки малкия си ръст, мини-кравите са в отлично здраве. Те имат свои ярки индивидуалности, досущ като кучетата. Бягат и се гонят като шаровците, обичат да бъдат галени и са много общителни. Мини кравичките са кротки, жадуват за внимание и е много трудно да не се влюбиш в тях, твърди Пилард.
Турист откри тялото на жена в дере в една от най-изолираните части на курортния комплекс…
В края на юни и началото на юли 2026 г. българските граждани, най-вече шофьорите, трябва…
Според последните данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата цените на едро на…
По случая с незаконното строителство край Варна, известен като „Баба Алино“, има достатъчно доказателства за…
НИМХ обяви жълт код за опасно горещо време в цялата страна за идния понеделник. Очаква…
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че е категорично спокоен за бъдещето на партията, защото…
Leave a Comment