Снимка: Фейсбук
Малко повече от един час стотици студенти и граждани блокираха възлово кръстовище в Благоевград.
На него вчера на пешеходна пътека камион уби първокурсничка от ВУЗ-а, пише 24часа.
Тази сутрин сред недоволните жители бе кметът на града Атанас Камбитов и шефът на КАТ Данаил Стоицов.
Те обясниха, че най-важното нещо: за да не се стига до такива трагедии да се спазват правилата и от пешеходците и от шофьорите.
Протестиращите студенти тръгнаха на шествие към сградата на общината, ескортирани от полицейски коли.
Причината за инцидента все още се изяснява, има образувано досъдебно производство, съобщи шефът на КАТ в града Данаил Стоицов.
Най-важното според него е. че това кръстовище е обезопасено и сигнализирано с необходимата сигнализация, а правилата за движение трябва да се спазват.
Сериозен инцидент затрудни движението в района на Пловдив в ранните часове на сряда. Тежкотоварен камион,…
Днес голяма част от България е под влияние на опасни метеорологични явления. Обявени са оранжев…
Във Варна все по-ясно се откроява разминаване между очакванията на гражданите и реалните действия на…
Лабрадорът Роувър е най-новият „депутат“ в 52-рото Народно събрание. Още в първия работен ден той…
52-рото Народно събрание започна работа под ръководството на най-възрастния народен представител — генерал и професор…
Комисията за енергийно и водно регулиране утвърди цената на природния газ за май 2026 г.…
Leave a Comment