Снимка: Архив/Бнр
Кръговото кръстовище на обходния път на град Враца и второкласния път II-15 Враца – Мизия е с енергоефективно LED осветление.
За по-добра видимост при шофиране през нощта, повишаване на безопасността и удобството при пътуване са монтирани 12 стълба с 24 бр. осветителни тела, съобщават от АПИ за Нова Вест.
Агенция „Пътна инфраструктура“ предприе тази допълнителна мярка за повишаване безопасността на движение, тъй като много често шофьорите не спазват пътните знаци и ограничението на скоростта от 40 км/ч. и навлизат в кръстовището със скорост много по-висока от допустимата.
Все повече потребители избират растителен начин на хранене по здравословни и етични причини. Ново проучване…
Първият регистриран случай на ебола във Франция, при лекар, завърнал се от хуманитарна мисия в…
Полицията в Пловдив издирва младеж на тротинетка, който е нападнал млад баща пред очите на…
Министерството на регионалното развитие и благоустройството предлага увеличение на винетните такси с 30% от 1…
Президентът на „Славия“ Венцеслав Стефанов потвърди, че две деца от школата на клуба са загинали…
Днес, 25 юни, страната ще бъде под влияние на типично за сезона променливо време, сочи…
Leave a Comment