Ученик от Варна се сдоби с куриозна забележка в бележника си.
Песента „Шушана“ стана хит в мрежата и сред хората у нас. Припомняме ви, че поп-фолк хитът прозвуча в междучасието по училищна радиоуредба във варненско училище, преди няколко седмици.
Сега обаче, „Шушана“ присъства и в бележника на един от варненските възпитаници.
Ученикът от Варна, И.Д. е получил забележка в бележника си, която гласи: „Пее „Шушана“ в час“. Забележката е от днес, 7.12 и е подписана лично от учител.
Ученикът се похвали в социалните мрежи, като изпитва гордост от получената забележка:
„Най Хубавата ми забележка до сега„, пише самият той.
Реакцията на стотиците, коментирали публикацията, е двузначна. Едни се смеят, а други се възмущават от факта, че момчето се гордее.
„Това някакъв повод за гордост ли е ?“, пишат някои.
Ниското ниво на Дунав край Силистра разкри ръчна граната, открита от рибари близо до брега.…
Украинският посланик Олеся Илашчук увери българската страна, че Украйна не е насочвала умишлено безпилотни летателни…
Шофьорите, които ще пътуват по автомагистрала „Хемус“ през следващите дни, трябва да имат предвид временни…
Софийският зоопарк съобщи с тъга за загубата на един от най-обичаните си обитатели — лъвът…
Серия от пожари, предизвикани основно от човешка небрежност при боравене с открит огън, са засегнали…
В късните вечерни часове на 3 август, около 21:40 ч., на кръстовището между булевард „Брюксел“…
Leave a Comment