България

Българска авиокомпания остави пътниците си без багаж

Пътници по авиолинията София-Варна бяха неприятно изненадани снощи след пристигането си в морската столица. Оказало се, че на няколко човека куфарите липсват.

Една от пътничките пристигала в родния си град за празниците от Виена. Полетът от София със самолет на „България Еър“ бил снощи в 19.45 часа. Всичко било нормално при качването, но не и при пристигането, пише varna24.bg.

„При пристигането си снощи се озовах на летище Варна без багаж. Оставиха ни буквално „по гащи“. Обещаха да разследват и да потърсят къде са ни куфарите. Поне пет човека имаше, които се озоваха в моето положение. Носех си зимни дрехи и обувки, официални тоалети за предстоящите празници, козметика, лекарства…Нямам идея дали ще намерят багажа ни. От летището не успяха да ми дадат смислено обяснение как е изчезнал багажа ни. Обещаха да разследват случая и да ни информират. От други пътници разбрах, че това не е единичен случай. Сега се налага да направя бърз шопинг тур, за да се снабдя с най-необходимото. Ами ако нямам пари?“, коментира възмутената дама.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

„Български пощи“ въвеждат такси за обмяна на левове в евро от 1 юли

От 1 юли 2026 г. „Български пощи“ въвеждат такси за обмяна на банкноти и монети…

преди 2 минути
  • България

Дунав мост при Русе възстановява двупосочното движение от 30 юни

От 30 юни движението по ремонтираното пътно платно на Дунав мост при Русе се възстановява…

преди 17 минути
  • България

МО: Заплатите в системата са увеличени с 5%, приключи мисията на американските самолети

Военновъздушните сили на България са напълно подготвени за предстоящия летен сезон и за борбата с…

преди 32 минути
  • България

Полицията издирва мъж за побой над 20-годишна жена пред нощен клуб в Стара Загора

Полицията в Стара Загора издирва 34-годишен мъж, заподозрян, че е нападнал 20-годишна жена пред местен…

преди 2 часа
  • България

57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край Казанлък

57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край казанлъшкото село Долно…

преди 3 часа
  • България

Костадин Костадинов и Станислав Стоянов говориха на първия форум на „Европа на суверенните нации“ в Берлин

В Берлин се проведе Срещата на върха на суверенните нации 2026. Събитието събра международни гости…

преди 3 часа