Крими

Родителите на загиналите при пожара деца остават в ареста

Родителите на загиналите при пожар деца в с. Шума са задържани със 72 – часова мярка за неотклонение „задържане под стража“.

Софийска окръжна прокуратура увеличи мярката за неотклонение от 24 на 72 часа. Припомняме, че на 21 ноември беше започнато разследване за смъртта на двете деца след пожар във фургон, в който е живеело семейството.

И двамата родители са криминално проявени. Привлечени са в качеството си на обвиняеми за извършеното престъпление, съобщиха от ОДМВР – София за Нова Вест.

Действията по разследването продължават под наблюдението на Софийска окръжна прокуратура.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

56-годишен мъж загина при катастрофа с мотор в село Чукарка

56-годишен мъж загина при тежък пътен инцидент в айтоското село Чукарка в събота. Рамадан Мехмед…

преди 3 часа
  • България

Понеделник носи до 38°C и следобедна облачност в Западна България

Прогнозата за понеделник предвижда горещо време в България с максимални температури между 33° и 38°C.…

преди 3 часа
  • България

НИМХ обяви жълт код за опасни горещини в 14 области в неделя

В неделя се очаква значително повишение на температурите, като на места термометрите ще достигнат 37…

преди 4 часа
  • България

Хиляди протестираха в София срещу кабинета „Радев“ и блокираха централни булеварди

Хиляди граждани излязоха в събота по улиците на българската столица, за да изразят недоволството си…

преди 5 часа
  • България

Хиляди протестираха в София срещу кабинета „Радев“ и блокираха централни булеварди

Хиляди граждани излязоха в събота по улиците на българската столица, за да изразят недоволството си…

преди 5 часа
  • България

Полицията в София издирва 17-годишната Никол Русинова, в неизвестност от 24 юни

Полицията в София издирва 17-годишната Никол Русинова, която е в неизвестност от понеделник, 24 юни.…

преди 5 часа