Любопитно

За трети път апартаментът на Азис излиза на тезгяха „на промоция“, изпълнителят има над 700 хил. задължения (Снимка)

Данъчните вадят апартамента на Азис за трети път на тезгяха „на промоция“, съобщава Хотарена.

Началната цена в наддаването спрямо предишния опит за продажба, когато купувачи не се явиха е намалена с цели 81508 лева до 244 522,50 лева.

Апартаментът, където приятелката на Азис Гала отглежда дъщеря им е обявен за продан заради данъчни задължения на певеца.
Търгът с тайно наддаване ще се проведе на 16 ноември и огледите продължават. Имотът се намира в столичния квартал „Манастирски ливади“. Площа му е 151 кв.м.

Състои се от три спални, дневна, кухня, две бани с тоалетна, дрешник, мокро помещение и коридор. В една от спалните е избил мухъл и Галина не пропуска да подчертае този факт пред кандидат-купувачите. Отделно месечните вноски за входа са над 200 лева, а до кооперацията скоро ще изникне строеж.

При първия опит за продажба, Азис се опита да прехвърли апартамента на Галина, но данъчните атакуваха сделката и в съда спечелиха делото, пише „Телеграф“. Така апартаментът бе обявен за продажба, но купувачи не се явиха.
Дали цената не е надута двойно за да не може имота да се продаде, или пък просто никой не иска бърлогата е въпрос на съмнения.

Така или иначе апартаментът няма да покрие задълженията на изпълнителя, които възлизат на 703 341 лв.

 

 

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Почина Митко Нечетайлов, ключова фигура в развитието на ГЕРБ в Благоевград

Местната структура на ГЕРБ в Благоевград и жителите на града научиха с дълбока скръб за…

преди 2 часа
  • България

22-годишен рибар пострада тежко от токов удар край Монтана

22-годишен мъж от село Долно Белотинци е получил тежки наранявания при токов удар край река…

преди 2 часа
  • България

Борисов определи мерките срещу цените като икономически нереалистични

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов разкритикува предложените от „Прогресивна България“ законодателни мерки срещу високите цени…

преди 2 часа
  • България

Двама пияни шофьори зад волана в Разградско за часове

Два тежки случая на шофиране в нетрезво състояние са регистрирани в Разградско в рамките на…

преди 4 часа
  • България

Експертиза: 35-годишен турист на Витоша е убит от две мечки

Случаят с намерения мъртъв мъж в природния парк „Витоша“ е с ужасяваща развръзка. Експертиза на…

преди 4 часа
  • България

Експертиза: 35-годишен турист е загинал при нападение от две мечки на Витоша

Случаят с намерения мъртъв мъж в природния парк „Витоша“ е с ужасяваща развръзка. Експертиза на…

преди 4 часа