Трима задържани след акция на СГП и ГД“НП“ по линия на противодействие разпространението на наркотици в столицата
Под ръководството на Софийска градска прокуратура (СГП) на 26.10.2017 г. ГД “Национална полиция“ проведе операция по линия на противодействие разпространението на наркотици на територията на гр. София.
При претърсване и изземане в жилище в столичния квартал „Гео Милев“ са открити множество наркотични вещества и незаконно притежавано оръжие, предадоха от прокуратурата.
По случая е започнато досъдебно производство. На три лица са повдигнати обвинения за притежание на наркотични вещества с цел разпространение и притежание на огнестрелно оръжие без надлежно разрешително.
Те са задържани за срок до 72 часа с оглед представянето им пред Софийски градски съд (СГС) за определяне на мярка за неотклонение „задържане под стража“.
Задържаните са съответно на възраст 20 години, 32 години и 46 години, и са многократно осъждани.
Днес, 15 юли, сряда, времето в страната ще бъде предимно слънчево и подходящо за летни…
Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…
Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…
Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…
Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…
В разгара на кандидатстудентската кампания и споровете за университетските такси в България все по-често се…
Leave a Comment