Тази сутрин те са решили да не изпълняват учебни полети
Напрежение в авиобаза „Граф Игнатиево”. Поводът е информацията за появило се недоволство сред военните пилоти от базата.
Тази сутрин те са решили да не изпълняват учебни полети, а само тези, които са в рамките на задълженията ни по така наречената мисия по „Еър Полисинг” – охрана на границите на НАТО.
Пилотите масово са докладвали, че не се чувстват психологически подготвени да летят, съобщава специализираното издание „Аеро”. Заради случая се проведе спешна среща и в министерството на отбраната.
По информация от там основание за напрежение няма. Вече са получени 10 двигатели за изтребителите МиГ, а кабинетът прави всичко възможно да бъдат ремонтирани и останалите, за да може пилотите да имат достатъчно летателни часове.
15-годишно момче загина при челен сблъсък на пътя между Галата и Български извор в района…
София, Варна, Бургас и Пловдив потвърдиха намерението си да участват в надпреварата за домакинство на…
Внезапната оставка на главния секретар на МВР Георги Кандев предизвика политическа реакция. От партия „Възраждане“…
Сливенският окръжен съд наложи най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ на 26-годишния Б. С.…
Националното тол управление съобщи, че на 10 юни, сряда, ще извърши техническа актуализация на електронната…
Отношенията между България и Китай се развиват в дух на приятелство и сътрудничество, което открива…
Leave a Comment