Снимка: Дарик
Районният съд в Айтос за втори път отказа да пусне на свобода 32-годишния Тодор Давидов-Гринго, творческа и любовна половинка на фолкпевицата Софи Маринова.
Гринго беше задържан в нощта на 23 септември в къщата на баба си в Айтос и обвинен, затова че заедно с 27-годишния Стефан Сливков от Сандански са изнудвали бизнесмена Асен Атанасов-Ариф за 50 000 лева, пише Дарик.
„Умолявам Ви да ме изкарате от тази дупка, защото помагам на всеки. Асен ми е като баща, а синът му – като брат“, каза Гринго пред съда в Айтос.
И допълни: „Не знам защо ме обвиняват. Стефан ми е познат от обща компания. Ако знаех, че се занимава с това, не бих го насърчавал. Проваляте ми кариерата и живота. Майка ми е пред инфаркт в Германия. Умолявам Ви за правосъдие. Уважаеми хора, не съм виновен. Изгаря ми живота“.
„Оставете ме да си пея, аз съм такъв човек, нищо не съм направил“, заяви той в последната си дума пред съда.
В крайна сметка магистратите го оставиха под стража.
Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…
Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…
Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…
Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…
В разгара на кандидатстудентската кампания и споровете за университетските такси в България все по-често се…
Лятото е сезонът с най-активни комари и с него идват въпросите за заболяванията, които те…
Leave a Comment