Крими

Мъж стреля със законно притежаван автомат в центъра на Дупница

Снимката е илюстративна

Води се досъдебно производство срещу мъж, стрелял с автомат в центъра на Дупница

Районна прокуратура – Дупница е образувала досъдебно производство срещу Слави М. по обвинение в извършване на престъпление по чл. 325, ал. 1 от НК, предадоха от пресцентъра на Апелативна прокуратура София за Нова Вест.

Около 05:0 ч. на 23.09.2017 г., в гр. Дупница, на кръстовището на ул. „Родопи“ и ул. „Св. Иван Рилски“, обвиняемият М. произвел поредица хаотични изстрели с автомат. Огнестрелното оръжие е негова собственост и е законно притежаван.

С извършените в тъмната част на денонощието непристойни действия, в оживен квартал на центъра на града, Слави М. грубо нарушил обществения ред и изразил явно неуважение към обществото.

 

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

НАП и КЗП откриха повишение на маржа при 475 бензиностанции

В периода от 11 до 25 март 2026 г. Националната агенция за приходите и Комисията…

преди 3 часа
  • България

АПИ намали скоростта до 100 км/ч по част от магистрала „Тракия“ заради неравности

Шофьорите, които пътуват по автомагистрала „Тракия“ в района на област Пазарджик, трябва да бъдат особено…

преди 4 часа
  • България

Двама са задържани след преследване от Стара Загора до Сливен

Двама души бяха задържани след преследване по Подбалканския път, приключило в района на сливенското село…

преди 4 часа
  • България

Полска военна техника преминава през България до 22 април по ротация на НАТО

В периода от 16 до 22 април 2026 г. територията на Република България ще бъде…

преди 4 часа
  • България

„Булгаргаз“ предлага 4,99% по-висока цена на природния газ за май

„Булгаргаз“ внесе в Комисията за енергийно и водно регулиране заявление за промяна на цената на…

преди 4 часа
  • България

„Булгаргаз“ предлага повишение на цената на газа за май с 4,99%

„Булгаргаз“ внесе официално заявление в Комисията за енергийно и водно регулиране за промяна на цената…

преди 4 часа