Към 17:00 часа днес са регистрирани две ПТП-та в Силистренска област.
Около 12:20 часа по пътя Дулово – село Загориче лек автомобил БМВ, управляван от 25-годишен мъж, е навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил в лек автомобил „Фолксваген”, шофиран от 34-годишен мъж.
Двамата водачи и 36-годишна пътничка от „Фолксваген”-а са откарани в МБАЛ-Силистра за преглед.
Според данните към момента жената е получила фрактура на гръдна кост, а водачът на БМВ-то е със съмнение за комоцио. Продължава работата по случая, изясняват се причините за инцидента.
Второто произшествие е на шофьор в нетрезво състояние, но се е разминало само с материални щети.
Днес около 15:20 часа по ул. „Тутракан” в Силистра 50-годишен мъж, водач на лек автомобил „Пежо”, не спазил нужната дистанция и се ударил в движещ се пред него лек автомобил „Опел”.
Няма пострадали хора при произшествието, причинени са само материални щети. Пробата с дрегер на водача на „Пежо”-то е отчела 0,66 промила алкохолно съдържание.
Съставен му е акт и са му отнети свидетелството за управление на МПС, свидетелството за регистрация и контролния талон.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment