Автомобилът преминал, когато бариерите вече били спуснати.
Пътнически влак е блъснал колата, преминаващ на спуснати бариери при жп прелез в пловдивското село Рогош, в посока село Трилистник, съобщава Агенция „Фокус“, позовавайки се на информация на МВР.
Инцидентът е станал около 12.10 днес. По първоначални данни колата е преминал при спуснати бариери и е бил блъснат от преминаващия влак.
Водачът, 69-годишен мъж е откаран в болница. Няма информация да е тежко пострадал. Движението на влаковете по линията е било преустановено за около два часа, като вече е възстановено.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment