Семейство от Карлово загина при тежка катастрофа на пътя край село Манолово, община Павел баня.
Това съобщиха от МВР, цитирани от fakti.bg.
Лек автомобил Ford Galaxy, зад чийто волaн е бил 33-годишният Д. П. е изхвърчал от платното на главен път І-6 и се е забил челно в дърво. С мъжа е пътувала и 4 години по-възрастната му съпруга. Намясто са загинали и двамата.
Съпрузите от няколко години работели в Австрия и се завърнали за лятната си отпуска. Преди това Димитър е бил професионален войник и е участвал в мисия. Само по случайност с тях не са били трите им малки деца.
Няколко часа по-рано, отново на същия път, но в района на град Николаево, при челен удар загива 62-годишен водач на Opel Astra.
Инцидентът е в резултат на опит за изпреварване на камион от млад шофьор при десен завой. Виновният за катастрофата 23-годишен жител на Враца е настанен с опасност за живота в болницата.
Полицията в Стара Загора издирва 84-годишната Мария Иванова Дилева от Гълъбово. Жената е в неизвестност…
Районна прокуратура – Благоевград, Териториално отделение – Петрич, внесе в съда обвинителен акт срещу В.Ц.…
МВР разполага с конкретни оперативни данни за местонахождението на Петьо Петров, известен като Пепи Еврото.…
Данни на статистическата служба на Европейския съюз Евростат показват ръст на потребителските цени през май…
В рамките на заседанието на Европейския съвет в Брюксел украинският президент Володимир Зеленски и българският…
Автобус блъсна жена на пешеходна пътека на бул. „Добруджа“ в Добрич тази сутрин. По данни…
Leave a Comment