Любопитно

Кой срина имиджът на Кобилкина като секстигрица

Бившият съпруг на Наталия Кобилкина срина имиджа й на секстигрица.

Делчо Добрев, когото психоложката захвърли заради новия си мъж – богатия грък Такис Дретакис, споделил пред приятели, че някогашната му половинка не само не му е доставяла наслада под чаршафите, а дори му досаждала с измислените от нея практики, които като учителка прилагала върху него, пише „Таблоид“.

„Вместо да се държи като истинска жена, Наталия се вживяваше в ролята на треньор и последните ни години бяха пълен провал в интимен план”, не скрива разочарованието си Делчо. След като му досадило рускинята да го третира като опитно зайче под чаршафите, за да изпробва на живо теориите си, Добрев направо се отказал от секса. Затова в последните месеци, преди да се разделят, двамата си живеели като братче и сестриче, което Делчо публично сподели.

От доста време някогашната половинка на пишман сексоложката води семинари за здравословно хранене и въобще се е превърнал в изключителен аскет. Амбициозната псевдо психоложка разочарова съпруг №2 и веднага след сватбата, като вместо да тръгне на меден месец, обяснила на Такис, че сега й предстоят много важни семинари и затова трябва да обикаля страната, за да помага на закъсалите в личен план дами.

Много от заблудените клиентки на хитрата мацка от Ростов на Дон обаче вече са си дали сметка, че измишльотините й няма как да им помогнат да оправят личния си живот, нито ще им спуснат от небето богати мъже. „За нея всичко е пари, просто добре си играе картите, като дърдори глупотевини на наивните жени”, коментират практиките на сексоложката запознати с номерата й.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Лични вещи дадоха нови следи в издирването на 79-годишната жена от Ръжена

Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…

преди 12 часа
  • България

Еконт спира част от доставките до адрес в малките населени места през 2026 г.

„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…

преди 12 часа
  • България

Илияна Йотова призова за дипломация и мир в Близкия изток

Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…

преди 12 часа
  • България

Илияна Йотова призова за мир и дипломация в Близкия изток

Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…

преди 12 часа
  • България

Двете деца от Ямбол ще бъдат настанени заедно в приемно семейство на 14 април

Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…

преди 13 часа
  • България

Катастрофа затвори ул. „Свети Климент“ в Разград, пострада 80-годишна жена

Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…

преди 13 часа