Пламъците лумнали около 17, 40 ч. по време на движение на натовареното с текстилни материали превозно средство, предадоха от пресцентъра на ОД на МВР Перник, за „Нова Вест“.
Автомобилът с полка регистрация бил отбит в дясно на движението в района на с. Студена. Машината е изгоряла напълно, но водачът, полски гражданин е невредим.
Причината не е установена. Огънят е потушен от три противопожарни автомобила. Полицейски екипи на място са регулирали движението, като не са допуснати проблеми и задръствания.
Започнато е досъдебно производство и работата продължава
В неделя се очаква значително повишение на температурите, като на места термометрите ще достигнат 37…
Хиляди граждани излязоха в събота по улиците на българската столица, за да изразят недоволството си…
Хиляди граждани излязоха в събота по улиците на българската столица, за да изразят недоволството си…
Полицията в София издирва 17-годишната Никол Русинова, която е в неизвестност от понеделник, 24 юни.…
България ще бъде обхваната от екстремни температури, следвани от летни бури и захлаждане, според прогнозата…
Лек автомобил се запали днес около 11:00 часа на автомагистрала „Хемус“, малко след излизане от…
Leave a Comment