В последния час на територията на столицата са станали два пътни инцидента. По първоначални данни, малко след 17.30 часа, в „Младост 1“, на пешеходна пътека, лек автомобил блъснал две момичета – на 14 и 15 години.Това докладваха от пресцентъра на МВР, за „Нова Вест“.
Те са отведени в болница за преглед. На място са пристигнали пътни полицаи, които ще разпитват и водача на леката кола.
Сигнал за пътен инцидент в кв. „Света Троица“ е подаден в 17.35 часа. По първоначални данни два автомобила са се ударили на улиците “Иван Александър и „Насте Стоянов“, при катастрофата са засегнати и две паркирани коли.
В болница за преглед са откарани момче и баща му , които по същото време са се качвали в един от паркираните автомобили.
Пътни полицаи изясняват всички обстоятелства около инцидентите.
Според Националния институт по метеорология и хидрология четвъртък, 18 юни, ще започне с предимно слънчево…
България е сред водещите страни в Европейския съюз по брой хоспитализации, а данните показват, че…
България отбелязва нов етап в развитието на спешната медицинска помощ по въздуха (HEMS). Днес в…
Жители на жилищен блок в пловдивския район „Западен“ се натъкнаха на голяма змия, която е…
Медицинска сестра от Разлог е получила черепно-мозъчна травма, след като линейката, в която се е…
Медицинска сестра от Разлог пострада тежко при инцидент с линейка край Симитли. Тя е получила…
Leave a Comment