Градушка и пороен дъжд се изсипаха над Враца. Стихията дойде внезапно и продължи около половин час. Ледените късове бяха с големина на маслина, но за щастие не причиниха сериозни щети, съобщава Нова телевизия.
Валежът беше толкова обилен, че улиците буквално заприличаха на реки. На места, особено в подлезите, височината на водата стигаше половин метър и това временно затрудни движението. След като стихна бурята обаче трафикът се нормализира.
Припомняме, че градушка с размерите на грах и лешник е паднала във Вършец и Враца и тази сутрин. Потвърди се прогнозата на синоптиците, според която преди обед бе слънчево, а в следобедните часове се разви купесто-дъждовна облачност и се създадоха условия за градушки.
Самоличността на младия мъж, загинал при трагичен инцидент на Лъвов мост в София, вече е…
Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) наложи една от най-значимите санкции в историята си заради…
НИМХ обяви жълт код за опасно време за днес, вторник, 23 юни. В 12 области…
Докато Западна Европа е обхваната от опасни горещи вълни, България се подготвя за динамично време.…
Земеделски производител от добричкото село Дъбрава предприема необичайна мярка, за да спаси тазгодишната си реколта.…
36-годишен мъж загина след инцидент на Лъвов мост в София в понеделник вечерта. По данни…
Leave a Comment