По информация от българското посолство в Загреб към 17.00 ч продължават разпитите в полицията на 18 български граждани, задържани при инцидента между привърженици на ФК „Левски” (София) и ФК „Хайдук” (Сплит) в град Задар, Хърватия. Това предадоха от пресцентъра на МВР, за „Нова Вест“.
Посолството е съдействало за осигуряване на още двама преводачи и адвокат на задържаните. Българските граждани са задържани за 24 часа, като е възможно на някои от тях да бъде повдигнато обвинение.
Четиримата български граждани, чийто лек автомобил е бил опожарен, ще бъдат транспортирани с полицейска кола до автогарата, откъдето ще отпътуват за Загреб за издаване на временен паспорт на един от тях, чиито лични документи са изгорели при инцидента.
Българското посолство остава в постоянен контакт с местните власти и българските граждани.
Личното ни възприемане на стойността на парите е нещо много специфично. Според средата, в която…
Днес се проведе пресконференция на Гражданския съвет на ГРАЖДАНСКО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТСКА РЕПУБЛИКА за област…
Планирането на екскурзия до Япония може да бъде вълнуващо, но и предизвикателно. За да се…
С всяка година интериорният дизайн се променя и развива, като носи нови тенденции и концепции…
Данъчната оценка на имот е процес, който се изисква при различни сделки или административни процедури,…
Пантофите за детска градина са неразделна част от ежедневието на всяко дете. Те не само…
Leave a Comment