Снимка: Facebook
Матей Казийски вече е горд татко на момче. Неговата приятелка Елизабета Фаруджо роди син, отбелязва btv.bg.
Наследникът на Императора проплака с Трентино. Той тежи 4,8 кг и е 52 см. Родителите все още не са измислили име на първата си рожба.
Елизабета и Матей са заедно от 2013 г. Красавицата е носителка на титлата Мис Трентино за 2001 г. последва българският волейболист в Япония, докато играеше за „Джейтек Стингс“.
Казийски все още не е обявил къде ще продължи кариерата си, като информациите са, че ще остане в Страната на изгряващото слънце или ще се присъедини към „Модена“. Треньор на италианския тим през следващия сезон ще бъде българинът Радостин Стойчев.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment