Кадър: „Конкурент“
Двама рецидивисти са нанесли жесток побой над полицай в хранителен магазин в центъра на село Борован. Побоят е записан от охранителните камери в магазина.
Инцидентът е станал в събота около 19.50 ч., но до момента не бе обявен официално от МВР, съобщава врачанският в. „Конкурент“.
По информация на вестника, пребитият полицай е 35-годишен и е служител на Районното управление на полицията в Бяла Слатина.
От видеокадрите се вижда как служителят на вътрешното ведомство, който не е униформен, е нападнат и бит жестоко от двама мъже. Те са криминално проявени и осъждани.
По неофициални данни причините за нападанието са служебните задължения на полицая.
След побоя, униформеният е бил откаран в здравно заведение, за да му бъде оказана квалифицирана медицинска помощ.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment