10-годишно дете е пострадало след падане от Мемориалния комплекс на площада в Перник. Това съобщиха за Агенция „Фокус“ от ОДМВР – Перник.
Инцидентът е станал в понеделник около 12.20 часа. Детето е карало колело и е паднало от около 4 метра височина. Вследствие на падането, то е с пукнат череп.
Според PernikToday.net момчето е с тежка черепно-мозъчна и се бори за живота си. Било е транспортирано в спешния център „Πиpoгoв“ в София.
То е ĸapaлo ĸoлeлo по покривната част на Мемориала и е паднало във вътрешността на скулптурния комплекс. На мястото често играят деца и това не е първият инциденти, пише PernikToday.
Трима работници от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) бяха блъснати от лек автомобил около 13:30 часа…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът за находката е…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът е подаден на…
Специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата през изминалото денонощие разкри…
Утре, в неделя, с настъпването на астрономическото лято, жителите и гостите на България ще бъдат…
България е изпълнила всички 40 препоръки на Комисията на експертите за борба с изпирането на…
Leave a Comment