Феновете на ЦСКА организират пътуване до централата на УЕФА в Нион, Швейцария, стана ясно от съобщение на официалния сайт на „червените“, пише NOVA.
Ето какво гласи изявлението:
„Ние, група привърженици на ЦСКА, организираме поход към Нион. Има осигурен транспорт, а всеки желаещ може да се включи и с личния си автомобил. Нека да заявим на УЕФА на място какво мислим за скандалното изваждане на нашия клуб от жребия за Лига Европа в понеделник”, гласи съобщението.
От него става ясно още, че тръгването е в 14 часа. Сборният пункт е на изхода на София в посока Калотина.
„Нашата кауза е справедлива. Всички трябва да разберат, че никой не може да се подиграва с нас! Нека да покажем на чиновниците в УЕФА, че няма да търпим своеволията на самозабравили се чиновници“, се казва още в съобщението.
От 1 юли 2026 г. „Български пощи“ въвеждат такси за обмяна на банкноти и монети…
От 30 юни движението по ремонтираното пътно платно на Дунав мост при Русе се възстановява…
Военновъздушните сили на България са напълно подготвени за предстоящия летен сезон и за борбата с…
Полицията в Стара Загора издирва 34-годишен мъж, заподозрян, че е нападнал 20-годишна жена пред местен…
57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край казанлъшкото село Долно…
В Берлин се проведе Срещата на върха на суверенните нации 2026. Събитието събра международни гости…
Leave a Comment