Потресаваща сцена се разиграла рано сутринта в понеделник в бургаския жк „Изгрев“. Смаяни съседи видели млад мъж да излиза през входната врата на блок 115 с…нож, забит в гърба, пише „Труд“.
Инцидентът е станал около 07:30 часа, казаха от полицията. Раненият е откаран в болницата и му предстои операция. Той се казва Георги и бил в апартамент в същия блок, заедно с две жени. Полицаите са го разпитали, преди да влезе в операционната но след като разбрали от лекарите, че състоянието му е стабилно.
Георги прикривал дамите и обяснил на униформените, че инцидентът станал случайно. „Подхлъзнах се в кухнята и се нанизах сам на ножа“, повтарял упорито той.
Разследващите подозират, че става дума за любовен триъгълник и драмата станала заради изневяра.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment