62-годишна жена е задържана от кюстендилски полицаи в края на миналата седмица за притежание на наркотични вещества с цел разпространение.
При осъществените процесуално-следствени действия в имота й в кюстендилския квартал „Изток“ са открити 13.55 грама хероин. Видът на наркотичното вещество е установен с полеви наркотест. Срещу задържаната В.Д. е започнато досъдебно производство в РУ Кюстендил, уведомен е дежурен прокурор.
59.35 грама хероин са иззети от 32-годишния А.В. в края на миналата седмица. Криминалистите от РУ Кюстендил осъществили специализираните действия в кв. „Изток“ в града. Видът на наркотичното вещество е установен с полеви наркотест. Притежателят на високорисковото наркотично вещество е известен на полицията, осъждан е. По случая е започнато досъдебно производство, уведомен е дежурен прокурор.
Вторник, 4 август, ще бъде предимно слънчев и горещ. Според прогнозата на Националния институт по…
От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…
Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…
Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…
Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…
Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…
Leave a Comment