Човек в горящ апартамент спасиха свищовските огнеборци. Сигнал за пожара на ул. „Рила” в крайдунавския град е бил подаден половин час след полунощ в оперативен център – гр. Велико Търново, пише „Труд“.
Огънят лумнал поради техническа неизправност и е унищожил пералня, а опушените стени са около 200 кв. м. Пожарникарите са успели да спасят собственика, който бил в плен на пламъците.
Снощи лек автомобил е изгорял в местността „Рибарниците“ в горнооряховското село Поликраище, за щастие няма пострадали, съобщиха от Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“.
Моторното превозно средство е било с газова уредба, а причината за пожара е техническа неизправност. Произшествието е ликвидирано от екип на Районната служба в Горна Оряховица с един противопожарен автомобил, трима пожарникари и дежурен инспектор ОЦ.
Вътрешният министър Иван Демерджиев обяви, че новият временно изпълняващ длъжността главен секретар на МВР е…
Парламентарната бюджетна комисия даде първоначално съгласие за тегленето на нов държавен дълг в размер на…
С наближаването на 1 юли, когато се очаква да влязат в сила новите цени на…
Двама ученици в Хисаря стигнаха до физическа саморазправа след спречкване за момиче, съобщиха от МВР.Сблъсъкът…
Българската агенция за експортно застраховане (БАЕЗ) предприе мерки за овладяване на ситуацията при застраховането на…
Темата за опазването на природата е важна за България, но все по-често се използва като…
Leave a Comment