На основание решение на Министерския съвет, със свой указ от 10 май 2017 г. президентът Румен Радев назначи Младен Маринов за главен секретар на Министерството на вътрешните работи.
Министърът на вътрешните работи Валентин Радев връчи на главен комисар Маринов документа за назначаването му на длъжността.
Младен Маринов е роден на 21 ноември 1971 г. Завършил е Академията на МВР и специалност „Право“ в Университета за национално и световно стопанство. В системата на МВР постъпва през 1991 г. Преминал е през всички професионални нива в СДВР. През месец юли 2014 г. е назначен за директор на столичната дирекция.
На 26 април вечерта Русе посрещна с тъга новината за внезапната кончина на Владимир Недялков.…
Късно вечерта на 27 април 2026 г. автобус „Волво“ се запали в движение край петричкото…
29-годишната Назифе, родом от село Гълъбец, загина след като се самозапали в личния си автомобил…
Тежък пътен инцидент почерни карловското село Розино днес. Малко дете е загинало, след като е…
България отчита нов ръст на смъртните случаи при пътнотранспортни произшествия. По данни на Института за…
Автомагистрала „Тракия“ ще бъде временно затворена за движение в платното към София в района на…
Leave a Comment