Криминално проявен мъж, извършил грабеж, е задържан в резултат на проведено разследване от служители на сектор „Криминална полиция“ при Районно управление „Полиция“ – Пазарджик, съобщиха от ОД на МВР в Пазарджик.
Около 21.30 часа на 3 май в аптека, намираща се в централната част на областния град, непознат мъж влязъл в аптеката и заплашил дежурния фармацевт с брадва. По този начин успял да отмъкне намиращите се в касата оборотни пари в размер на около 550 лева. След получаване на сигнал за случилото се в Районно управление „Полиция“ – Пазарджик бил сформиран екип за разследване на грабежа.
Не след дълго криминалистите попаднали в дирите на грабителя, който се оказал 46-годишен с инциали Ф.Д. от Пазарджик. Той е криминално проявен, осъждан за различни престъпления. По случая е образувано полицейско производство, уведомена е прокуратурата
Полицията в Стара Загора издирва 34-годишен мъж, заподозрян, че е нападнал 20-годишна жена пред местен…
57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край казанлъшкото село Долно…
В Берлин се проведе Срещата на върха на суверенните нации 2026. Събитието събра международни гости…
Професионалната гимназия по механотехника и транспорт в Стара Загора беше евакуирана спешно, след като в…
Пореден случай на агресия разтърси Горна Оряховица. На 28 юни спор между деца прерасна в…
Ричард Величков, познат като „Мистър София 2018“ и бивш участник във „ВИП брадър“, отрече слуховете…
Leave a Comment