Снимката е илюстративна
10-годишно момче от село Беляковец е прието в болницата във Велико Търново с черепно-мозъчна травма и с опасност за живота. Детето е било пребито от баща си, защото си забравило ключа.
Детето било прието в болницата в понеделник през нощта. „Провежда се лечение, което ще продължи десетина дни”, съобщи пред БНР началникът на отделението по неврохирургия в лечебното заведение д-р Николай Мойнов.
„Преди 7 години, след инцидент, момчето е било отнето от бащата и временно е било настанено в дом. С решение на съда то е върнато на бащата. Майката е в чужбина от години”, обясни Мая Пешева, директор на „Социално подпомагане” във Велико Търново.
Полицията в Стара Загора издирва 34-годишен мъж, заподозрян, че е нападнал 20-годишна жена пред местен…
57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край казанлъшкото село Долно…
В Берлин се проведе Срещата на върха на суверенните нации 2026. Събитието събра международни гости…
Професионалната гимназия по механотехника и транспорт в Стара Загора беше евакуирана спешно, след като в…
Пореден случай на агресия разтърси Горна Оряховица. На 28 юни спор между деца прерасна в…
Ричард Величков, познат като „Мистър София 2018“ и бивш участник във „ВИП брадър“, отрече слуховете…
Leave a Comment