След неоснователно скъпите череши, които се появиха по софийските пазари, един друг плод е на път да счупи рекорда по висока цена. Става въпрос за ягодите или по-точно за такива, отгледани в екологично чиста среда.
От снимка, поместена в социалната мрежа, става ясно, че 49.99 лева за килограм череши си е евтиния на фона на стоте и пет, които търговецът иска за българските си био ягоди. Фотографията на златния плод е направена в София, а авторът й твърди, че е реална.
По принцип цената на био продуктите е малко по-висока от, но чак пък толкова… „Тези на луната ли са отглеждани!???”, възмущава се Фейсбук потребител. А друг с яд отбелязва, че вкусният плод така и ще си изгние в щайгата.
Личното ни възприемане на стойността на парите е нещо много специфично. Според средата, в която…
Днес се проведе пресконференция на Гражданския съвет на ГРАЖДАНСКО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТСКА РЕПУБЛИКА за област…
Планирането на екскурзия до Япония може да бъде вълнуващо, но и предизвикателно. За да се…
С всяка година интериорният дизайн се променя и развива, като носи нови тенденции и концепции…
Данъчната оценка на имот е процес, който се изисква при различни сделки или административни процедури,…
Пантофите за детска градина са неразделна част от ежедневието на всяко дете. Те не само…
Leave a Comment