Нивото на Дунав се е повишило с 56 см в началото на българския участък на реката при с. Ново село и водният стоеж е 381 см, информират от местната хидрометеорологична станция.
Във Видин за последното денонощие е регистрирано покачване с 53 см, нивото на реката е 411 см. Край Лом водния стоеж е 414 см, отчетено е понижение на нивото с 44 см.
Край Оряхово речното ниво също се е повишило с 266 см, водният стоеж там е 280 см. Температурата на водата край Ново село е 13,6 градуса, а край Оряхово е 14,8 градуса.
Пореден случай на агресия разтърси Горна Оряховица. На 28 юни спор между деца прерасна в…
Ричард Величков, познат като „Мистър София 2018“ и бивш участник във „ВИП брадър“, отрече слуховете…
На автомагистрала „Струма“ 12-годишно момиче спаси майка си, след като автомобилът им продължил да се…
Българската народна банка ще получи дивидент от близо 3,7 млн. евро заради дългогодишното си акционерно…
Юли ще бъде динамичен, слънчев и на моменти екстремно горещ. Според прогнозата на главен асистент…
При пожар в жилищна сграда в Садово през нощта загина 52-годишен мъж, а двама възрастни…
Leave a Comment