Окръжната прокуратура-Хасково привлече като обвиняем 31 годишен иранец за контрабандата на 214 килограма хероин за близо 14 милиона лева.
Хероинът е открит във фабрично затворени консерви с подправка за пилета. Стоката е превозвана от Иран за Полша, предаде БНР.
При огледа проверяващите забелязали, че в част от превозваните кутиите плътността е по-различна от останалите.
След проверката се оказало че 468 от кутиите съдържат кафяво прахообразно вещество, което реагирало на хероин.
Предстои Окръжната прокуратура – Хасково да внесе в съда искане на задържания да бъде наложена мярка за неотклонение „задържане под стража“.
Много тежък пътен инцидент е станал преди минути на натовареното трасе между Карнобат и Айтос.…
Премиерът Румен Радев официално обяви на последното редовно заседание на Министерския съвет, че американските самолети…
Изграждането на Националната детска болница отново се забавя, след като членовете на Обществения съвет за…
Служители на Районното управление в Търговище установиха водач, за когото е подаден сигнал за опасни…
Внедряването на системата за автоматично отчитане на рецепти и онлайн контрол в реално време е…
Областната дирекция на МВР – Ловеч потвърди, че има задържан във връзка със случая с…
Leave a Comment