България

Бащата на Никол: Акушерката Емилия Ковачева е удряла всички бебета в стаята, просто моето е смляно с 30 удара

Имам информация от нашия адвокат, че абсолютно всички бебета в болничната стая са бити, просто Никол е отнесла най-голямата агресия и най-много удари. Дъщеря ми е смляна от бой с 30 удара. Емилия Ковачева е стояла в помещението с ръце на кръста и просто е чакала кое бебе ще се разплаче.

Нека адвокатът на акушерката се яви и публично отговори дали това е така или сме подведени. Защо той мълчи и не желае да говори открито с нас? Това заяви пред Би Ти Ви бащата на пребитото от акушерка бебе Никол Росен Димитров, цитиран от „Пик“.

Две години след случая, детето продължава да е под постоянен медицински мониторинг. Слава Богу, е добре. Ходи, говори, развива се нормално, обясни родителят.

След скандала в съдебната зала вчера, съдията е забранил на медиите да го отразяват. Родителите на Ковачева ме заплашиха, а сега се стига до посягане срещу свободата на словото, обясни репортерът на Би Ти Ви Мариета Николаева, която влезе в остър конфликт с обвиняемата заради упоритите си въпроси към нея.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Лични вещи дадоха нови следи в издирването на 79-годишната жена от Ръжена

Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…

преди 5 часа
  • България

Еконт спира част от доставките до адрес в малките населени места през 2026 г.

„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…

преди 5 часа
  • България

Илияна Йотова призова за дипломация и мир в Близкия изток

Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…

преди 6 часа
  • България

Илияна Йотова призова за мир и дипломация в Близкия изток

Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…

преди 6 часа
  • България

Двете деца от Ямбол ще бъдат настанени заедно в приемно семейство на 14 април

Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…

преди 6 часа
  • България

Катастрофа затвори ул. „Свети Климент“ в Разград, пострада 80-годишна жена

Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…

преди 6 часа