„Новото правителство трябва да бъде стабилно и работещо. Има много проблеми, които то трябва да решава“. Това заяви в Ловеч президентът Румен Радев, цитиран от Дарик радио.
Държавният глава изрази очакванията си, че новият кабинет ще бъде сформиран скоро. В обръщение към нацията президентът Румен Радев ще изложи мотивите си относно избирателните права на българите в чужбина, стана ясно от думите му.
Радев и първата дама се появиха изненадващо на празника Цветница в Ловеч. Стана ясно, че са в града на частно посещение. Румен и Десислава Радеви разгледаха изложението на майстори занаятчии на площад „Тодор Кирков” в Ловеч и разговаряха с тях.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment