34-годишен наркоман бе пребит от двама скинари в автобус №82 в столичния кв. “Люлин” в понеделник вечерта, съобщиха от СДВР. Сигналът за инцидента е подаден около 21,30 ч. Нападнатият мъж се качил в автобуса с приятелката си, съобщи Блиц.
Според източници, близки до разследването, двамата били наркомани. Те почнали да се заяждат с пътниците и две момчета с голи глави им отвърнали. Спорът се разраснал и двамата гологлави почнали да удрят 34-годишния си съперник. Той паднал на земята, а едно от момчетата продължило да го рита в главата.
Пътниците в рейса станали свидетели на боя, а шофьорът спрял автобуса и повикал полиция. Въпреки това двамата биячи успели да избягат и се издирват. “Шофьорът е спрял автобуса и е извикал полиция. Не е успял да направи друго. Сигурността на пътниците е много важна и затова в новите автобуси, които купуваме, ще има видеонаблюдение”, обясни шефът на “Столичен автотранспорт” Слав Монов.
Мъжът е в “Пирогов” с опасност за живота. В много тежко състояние е настанен в неврохирургията.
Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…
„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…
Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…
Leave a Comment