Интерпол издирва с жълта бюлетина бившия ръководител на Института по океанология във Варна, който е в неизвестност от 12 дни, предаде NOVA.
Професор Веселин Пейчев изчезна на 10 март. Към 19:00 часа на същия ден той си тръгнал от института със свой колега. За последно е видян да слиза от градския автобус. След това следите му се губят. Разследващите работят по различни версии за изчезването му.
Професор Пейчев е експерт по морска геология и археология и дългогодишен служител на Института по океанология. Колегите му го описват като изключително организиран човек, целенасочен, целеустремен.
Турист откри тялото на жена в дере в една от най-изолираните части на курортния комплекс…
В края на юни и началото на юли 2026 г. българските граждани, най-вече шофьорите, трябва…
Според последните данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата цените на едро на…
По случая с незаконното строителство край Варна, известен като „Баба Алино“, има достатъчно доказателства за…
НИМХ обяви жълт код за опасно горещо време в цялата страна за идния понеделник. Очаква…
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че е категорично спокоен за бъдещето на партията, защото…
Leave a Comment