Ивайло Чочев вкара гол на Ювентус (ВИДЕО)

27

Отборът на Ювентус разби Палермо с 4:1 като домакин в първи мач от 25-ия кръг на Серия А и увеличи преднината си на върха на класирането на 10 точки. Българският национал Ивайло Чочев бе титуляр за гостите, като дори успя да се разпише във вратата на шампионите, но попадението му в 90-та минута бе почетно, съобщава БГНЕС.

Преди това Клаудио Маркизио и Пауло Дибала бяха дали преднина от 2 гола на „бианконерите“ преди почивката, а Гонзало Игуаин и отново Дибала покачиха на 4:0, преди Чочев да вкара в 90-та минута. Това бе 21-ва победа за Ювентус от началото на сезона, като тимът на Масимилиано Алегри вече води с 10 точки пред втория Рома, който утре приема Торино. Палермо е на 18-та позиция с едва 14 точки в актива си, като е на цели 8 от спасителната линия.