Собствениците на кучета се оказват по-привлекателни в сексуално отношение от притежателите на котки, установи изследване, обхванало 1000 британци, съобщава в. „Метро“, цитира „Монитор“.
Според проучването 63 процента от респондентите заявили, че биха си паднали по партньор, стопанин на куче. Докато отглеждащите котки люде събрали едва 18 процента от предпочитанията. Любопитното в случая е, че почти една пета от анкетираните /19 на сто/, въобще не биха харесали сексуално нито кучкарите, нито собствениците на какъвто и да било домашен любимец.
Проучването било поръчано от сайта Елит сингълс. От него проличало, че ергените британци взимат предвид приетежанието на домашен любимец при избора на перспективен партньор.
72 процента от запитаните заявили, че могат точно да предвидят как би се държал човек в бъдеща връзка, въз основа на това как се отнася към домашния си любимец. 32 процента от анкетираните доверили, че биха се разделили с любимата, ако кучето им не я хареса. Същото биха сторили и 27 процента от притежателите на котки.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment