Снимка: Илюстративна
Става дума за турски граждани
Шофьори на тирове се сбиха, а юмручната саморазправа прати единия от тях в болница с опасност за живота. Скандалът се е разразил в района на паркинг на бул. „Тутракан“ в Русе, уточнява Дарик.
В събота около 22 ч. на тел. 112 е получен сигнал за сбиване между водачи на товарни автомобили. Пристигналите на място полицаи установили, че е възникнал скандал между двама турски граждани на 41 и 51 години, който прераснал в саморазправа и побой.
При сбиването е пострадал 41-годишният, който е намерен на земята до камина в заведението на паркинга. Екип на Спешна помощ го е отвел в болницата в Русе, където е установено, че има фрактура на черепа и мозъчна травма.
Пострадалият е настанен в лечебното заведение с опасност за живота. На място е извършен оглед от дежурна оперативна група на полицията.
По случая е образувано досъдебно производство срещу по-възрастния шофьор, като му е наложена мярка за неотклонение – задържане под стража за срок до 72 часа. Работата по изясняването на случая продължава.
Образувано е разследване за убийство след откриването на труп в асансьорна шахта на недостроен жилищен…
На 24 април 2026 г. в Търговище е регистриран случай на сериозно домашно насилие. Около…
Служители на реда задържаха трима братя след тежък инцидент в трънския квартал „Мурговица“. Случаят е…
Служители на Участък „Огоста“ към Районното управление в Монтана разкриха по „горещи“ следи извършителите на…
На 23 април 2026 г. полицията в Стара Загора проведе специализирана операция срещу групи, извършващи…
Служители на Второ РУ в Перник разследват случай на домашно насилие, при който 40-годишна жена…
Leave a Comment